Det här gör vi  Kontakta oss  Säger man om oss  Vårt nyhetsbrev  Viktiga länkar  Offertförfrågan

God ordning på siffrorna
är grunden i alla verksamheter.

Det här gör vi:

• Redovisning • Bokslut • Årsredovisningar • Deklarationer bolag
• Deklarationer privat • Skatterådgivning • Löner
• 3:12 uträkningar • Nyregistrering av bolag
• Övriga bolagsärenden • GDPR • Skräddarsydda uppdrag

Kontakta oss:

Johan Lindqvist, vd

Aukt. Redovisningskonsult 
Srf konsulterna
johan@lindqvistaccounting.se

070-471 09 09

Mikael Asklund

Aukt. Redovisningskonsult
Srf konsulterna

mikael.asklund@lindqvistaccounting.se

070-764 49 61

Jonas Seljemo

Redovisningskonsult

jonas@lindqvistaccounting.se

073-983 07 71

Jenny Qviström

Redovisningskonsult

jenny@lindqvistaccounting.se

070-826 26 81

Anne Glas

Redovisningskonsult 
Srf konsulterna

anne@lindqvistaccounting.se

073-426 27 90

Erica Eriksson

Redovisningskonsult

erica@lindqvistaccounting.se

070-406 93 86

Lars-Gunnar Mattsson

Redovisningskonsult

lg@lindqvistaccounting.se

073-671 82 13

Säger man om oss:

Vårt nyhetsbrev:

Vi ser till att hålla dig uppdaterad på de senaste reglerna och nyheterna som kan vara viktiga för ditt företag.
Fyll i dina uppgifter nedan så skickar vi ut de senaste nyheterna i branschen en gång i månaden.
Jag har läst Lindqvist Accountings Personuppgiftspolicy och godkänner att ni sparar mina uppgifter

    Viktiga länkar:

    Lindqvist Accounting AB, S:t Göransgatan 80, 112 38 Stockholm
    070-471 09 09   info@lindqvistaccounting.se